0,08 €
% 0,11 € (27.27% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014399 P/N: DZ5CEB015D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CEB015D Extremos de cable, extremos de cable Linergy, conductor sencillo, negro, 1,5 mm², para cable aislado, tamaño medio, 1 bolsa"
Schneider Electric Cord end sleeves, standard version, 1.5mm2, black
Schneider Electric DZ5CEB015D
EAN 3389110178418
Descrizione
Linergy kabeluiteinde Enkele geïsoleerde zonder etikethouder. Deze werd toegepast op een enkele geleider met een kabelkruissectie van 1,5 mm². Het heeft een zwarte oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot zonder etikethouder. Verpakking via een dispenserverpakking en hoeveelheid per 10 sets van 50. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Deze kabel voldoet aan de DIN 46228-4-norm. Het is UL-gecertificeerd. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 1.5mm² |
| Hülsenlänge | 8mm |
| Gesamtlänge | 14mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | schwarz |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 16 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CEB015D |
|---|---|
| EAN | 3389110178418 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0001 kg |
| Peso (pacco) | 0.0001 kg |
Designazioni
Cord end sleeve Cord end sleeve on tape Cord end sleeve with identification flag End sleeve Insulated cord end sleeve Insulated twin cord end sleeve Magazine-loaded sleeve Short-circuit-proof cord end sleeve Sleeve Twin cord end sleeve
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















