0,07 €
% 0,10 € (30% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 1-2 Mesi
Art. No: WST8810014397 P/N: DZ5CEB007D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CEB007D CABLE END MEDIUM SIZE 0.75 MM² GREY"
Schneider Electric Ferrules, standard version, 0.75mm2, grey
Schneider Electric DZ5CEB007D
EAN 3389110178371
Descrizione
Linergy kabeluiteinde Enkele geïsoleerde zonder etikethouder. Het werd toegepast op een enkele geleider met 0,75 mm² kabeldoorsnede. Het heeft een grijze oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot zonder etikethouder. Verpakking via een dispenserverpakking en hoeveelheid per 10 sets van 50. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Deze kabel voldoet aan de DIN 46228-4-norm. Het is UL-gecertificeerd. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 0.75mm² |
| Hülsenlänge | 8mm |
| Gesamtlänge | 14mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | grau |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 20 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CEB007D |
|---|---|
| EAN | 3389110178371 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0001 kg |
| Peso (pacco) | 0.0001 kg |
Designazioni
End sleeve Ferrule Ferrules in strip form Insulated ferrule Insulated twin ferrule Magazine-packed sleeve Marking flag ferrule Short circuit proof ferrule Sleeve Twin ferrule
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















