0,14 €
% 0,19 € (26.32% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014393 P/N: DZ5CE063 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CE063 Extremos de cable, extremos de cable Linergy TR, conductor sencillo, verde, 6 mm², enfundado, tamaño largo, 10 juegos de 100"
Schneider Electric Cord end terminal DZ5 acc. NF, 6mm2/AWG10, green, 100 pieces
Schneider Electric DZ5CE063
EAN 3389110537178
Descrizione
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd zonder etikethouder. Deze werd toegepast op een enkele geleider met een kabelkruissectie van 6 mm². Het heeft een groene oppervlaktebehandeling. Het is lang zonder etikethouder. Verpakking per individuele zak en hoeveelheid per set is ingesteld op 100. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Het voldoet aan de norm NF C 63-023. Het is UL-gecertificeerd. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 6mm² |
| Hülsenlänge | 18mm |
| Gesamtlänge | 26mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | sonstige |
| Halogenfrei | |
| Farbe | grün |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 10 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CE063 |
|---|---|
| EAN | 3389110537178 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0004 kg |
| Peso (pacco) | 0.0004 kg |
Designazioni
Cord end terminal Cord end terminal in tape form Cord end terminal with flag marker End sleeve Insulated cord end terminal Insulated twin cord end terminal Magazine-fed sleeve Short-circuit-proof cord end terminal Sleeve Twin cord end terminal
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















