0,10 €
% 0,14 € (28.57% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014392 P/N: DZ5CE062D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CE062D INSULATECABLEEND 6 DIN"
Schneider Electric Wire ferrule DZ5 acc. to DIN, 6mm2/AWG10, yellow, 100 pieces
Schneider Electric DZ5CE062D
EAN 3389110211436
Descrizione
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd zonder etikethouder. Deze werd toegepast op een enkele geleider met een kabelkruissectie van 6 mm². Het heeft een gele oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot zonder etikethouder. Verpakking per individuele zak en hoeveelheid per set is ingesteld op 100. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Deze kabel voldoet aan de DIN 46228-4-norm. Het is UL-gecertificeerd. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 6mm² |
| Hülsenlänge | 12mm |
| Gesamtlänge | 20mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | sonstige |
| Halogenfrei | |
| Farbe | gelb |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 10 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CE062D |
|---|---|
| EAN | 3389110211436 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0003 kg |
| Peso (pacco) | 0.0003 kg |
Designazioni
End sleeve Insulated twin wire ferrule Insulated wire ferrule Magazine-fed sleeve Short-circuit proof wire ferrule Sleeve Twin wire ferrule Wire ferrule Wire ferrule with flag Wire ferrules on strip
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















