0,10 €
% 0,13 € (23.08% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014383 P/N: DZ5CE0253D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CE0253D INSULATECABLEEND2,5L18DIN"
Schneider Electric Ferrule DZ5 acc. to DIN, 2.5mm2/AWG14, blue, 10 sets of 100 pieces
Schneider Electric DZ5CE0253D
EAN 3389110211405
Descrizione
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd zonder etikethouder. Het werd toegepast op een enkele geleider met 2,5 mm² kabeldoorsnede. Het heeft een blauwe oppervlaktebehandeling. Het is lang zonder etikethouder. Het verpakken door koord van zakken en hoeveelheid per reeks is 10 reeksen van 100. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Deze kabel voldoet aan de DIN 46228-4-norm. Het is UL-gecertificeerd. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 2.5mm² |
| Hülsenlänge | 18mm |
| Gesamtlänge | 24mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | blau |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 14 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CE0253D |
|---|---|
| EAN | 3389110211405 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0001 kg |
| Peso (pacco) | 0.0001 kg |
Designazioni
End sleeve Ferrule Ferrule on tape Ferrule with marking flag Insulated ferrule Insulated twin ferrule Magazine-fed sleeve Short circuit proof ferrule Sleeve Twin ferrule
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















