1,21 €
% 1,65 € (26.67% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014357 P/N: DZ5CA503D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CA503D cable end with clipin tag holder long size 50 mm² blue"
Schneider Electric Ferrule DZ5 acc. DIN, 50mm2/AWG0, blue, 20 pieces
Schneider Electric DZ5CA503D
EAN 3389110211269
Descrizione
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd voor klem etikethouder Deze wordt toegepast op een enkele geleider met een kabelkruissectie van 50 mm². Het heeft een blauwe oppervlaktebehandeling. Het is lang zonder etikethouder. Verpakking door dispenserverpakking en hoeveelheid per 1 set van 20. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Deze kabel voldoet aan de DIN 46228-4-norm. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 50mm² |
| Hülsenlänge | 25mm |
| Gesamtlänge | 40mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | blau |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 1 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CA503D |
|---|---|
| EAN | 3389110211269 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0001 kg |
| Peso (pacco) | 0.0001 kg |
Designazioni
End sleeve Ferrule Ferrule with flag Ferrules on reel Insulated ferrule Insulated twin ferrule Magazine sleeve Short circuit proof ferrule Sleeve Twin ferrule
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















