0,76 €
% 1,05 € (27.62% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014353 P/N: DZ5CA353D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CA353D Extremo de cable, extremos de cable Linergy, conductor sencillo, rojo, 35 mm², tamaño largo, para aislado, tipo a presión, 10 juegos de 100"
Schneider Electric Cord-end terminal DZ5 according to DIN, 35mm2/AWG2, red, 20 pieces
Schneider Electric DZ5CA353D
EAN 3389110211245
Descrizione
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd voor klem etikethouder Deze wordt toegepast op een enkele geleider met een kabelkruissectie van 35 mm². Het heeft een rode oppervlaktebehandeling. Het is lang zonder etikethouder. Verpakking door dispenserverpakking en hoeveelheid per 1 set van 20. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Deze kabel voldoet aan de DIN 46228-4-norm. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 35mm² |
| Hülsenlänge | 25mm |
| Gesamtlänge | 39mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | rot |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 2 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CA353D |
|---|---|
| EAN | 3389110211245 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0001 kg |
| Peso (pacco) | 0.0001 kg |
Designazioni
Cord-end terminal Cord-end terminal in tape form Cord-end terminal with identification flag End sleeve Insulated cord-end terminal Insulated twin cord-end terminal Magazine packed sleeve Short-circuit-proof cord-end terminal Sleeve Twin cord-end terminal
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















