0,38 €
% 0,52 € (26.92% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014349 P/N: DZ5CA253D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CA253D Extremo cable, extremos cable Linergy TR, conductor sencillo, amarillo, 25 mm², para cable aislado, tamaño medio, 10 juegos de 100"
Schneider Electric Wire end ferrule DZ5 acc. to DIN, 25mm2/AWG4, yellow, 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA253D
EAN 3389110211221
Descrizione
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd voor klem etikethouder Deze wordt toegepast op een enkele geleider met een kabelkruissectie van 25 mm². Het heeft een gele oppervlaktebehandeling. Het is lang zonder etikethouder. Verpakking door dispenserverpakking en hoeveelheid per 1 set van 100. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Deze kabel voldoet aan de DIN 46228-4-norm. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 10mm² |
| Hülsenlänge | 25mm |
| Gesamtlänge | 36mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | gelb |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 4 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CA253D |
|---|---|
| EAN | 3389110211221 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0013 kg |
| Peso (pacco) | 0.0013 kg |
Designazioni
End sleeve Insulated twin wire end ferrule Insulated wire end ferrule Magazine-packed sleeve Short-circuit proof wire end ferrule Sleeve Twin wire end ferrule Wire end ferrule Wire end ferrule with identification flag Wire end ferrules in tape form
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















