0,23 €
% 0,31 € (25.81% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014343 P/N: DZ5CA103D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CA103D Extremo de cable, extremos de cable a prueba de Linergy, conductor sencillo, rojo, 10 mm², para cable aislado, tamaño largo, tipo a presión, 1 bolsa"
Schneider Electric Ferrule DZ5 acc. to DIN, 10mm2/AWG8, red, 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA103D
EAN 3389110211191
Descrizione
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd voor inklikbare etikethouder. Het wordt toegepast op één geleider met een kabelkruissectie van 10 mm². Het heeft een rode oppervlaktebehandeling. Het is lang formaat zonder etikethouder. Verpakking door dispenserpack en hoeveelheid per 1 set van 100. Omgevingsluchttemperatuur voor werking is van -20 tot 105 °C. Het systeem is conform de DIN 46228-4 standaard. Het is in overeenstemming met Grene premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 10mm² |
| Hülsenlänge | 18mm |
| Gesamtlänge | 28mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | rot |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 8 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CA103D |
|---|---|
| EAN | 3389110211191 |
| ETIM | EC000005 |
| Peso | 0.0001 kg |
| Peso (pacco) | 0.0001 kg |
Designazioni
band-form ferrule end sleeve ferrule ferrule with flag insulated ferrule insulated twin ferrule magazine sleeve short-circuit-proof ferrule sleeve twin ferrule
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















