0,17 €
% 0,24 € (29.17% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014341 P/N: DZ5CA102D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CA102D Extremo cable, extremos cable Linergy TR, conductor sencillo, rojo, 10 mm², para cable aislado, tamaño medio, 10 juegos de 100"
Schneider Electric Ferrule DZ5 according to DIN, 10mm2/AWG8, red, 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA102D
EAN 3389110211184
Descrizione
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd voor klem etikethouder Deze wordt toegepast op een enkele geleider met een kabelkruissectie van 10 mm². Het heeft een rode oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot zonder etikethouder. Verpakking door dispenserverpakking en hoeveelheid per 1 set van 100. De omgevingsluchttemperatuur voor werking bedraagt -20 tot 105 °C. Deze kabel voldoet aan de DIN 46228-4-norm. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 10mm² |
| Hülsenlänge | 12mm |
| Gesamtlänge | 22mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | rot |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 8 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CA102D |
|---|---|
| EAN | 3389110211184 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0005 kg |
| Peso (pacco) | 0.0005 kg |
Designazioni
end sleeve ferrule ferrule in strip form ferrule with identification flag insulated ferrule insulated twin ferrule magazine sleeve short-circuit-proof ferrule sleeve twin ferrule
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















