0,15 €
% 0,20 € (25% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014338 P/N: DZ5CA062D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CA062D Extremo de cable, extremos de cable Linergy, conductor sencillo, amarillo, 6 mm², tamaño medio, aislado, 10 juegos de 100"
Schneider Electric Wire end ferrules with clip for labeling flag, standard version, 6mm2, green
Schneider Electric DZ5CA062D
EAN 3389110733112
Descrizione
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd voor inklikbare etikethouder. Het wordt toegepast op één geleider met een kabelkruissectie van 6 mm². Het heeft een gele oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot zonder etikethouder. Verpakking door dispenserpack en hoeveelheid per 1 set van 100. Omgevingsluchttemperatuur voor werking is van -20 tot 105 °C. Het systeem is conform de DIN 46228-4 standaard. Het is in overeenstemming met Grene premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 6mm² |
| Hülsenlänge | 12mm |
| Gesamtlänge | 20mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | grün |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 10 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CA062D |
|---|---|
| EAN | 3389110733112 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0004 kg |
| Peso (pacco) | 0.0004 kg |
Designazioni
End sleeve Insulated twin wire end ferrule Insulated wire end ferrule Magazine-packed sleeve Reel-mounted wire end ferrule Short-circuit-proof wire end ferrule Sleeve Twin wire end ferrule Wire end ferrule Wire end ferrule with marking flag
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















