0,12 €
% 0,17 € (29.41% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014335 P/N: DZ5CA042D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CA042D Extremo de cable, extremos de cable Linergy, conductor sencillo, gris, 4 mm², tamaño medio, marcable, aislado, 10 juegos de 100"
Schneider Electric Ferrule DZ5 according to DIN, 4mm2/AWG12, orange, 10 sets of 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA042D
EAN 3389110733105
Descrizione
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd voor inklikbare etikethouder. Het wordt toegepast op één geleider met een kabelkruissectie van 4 mm². Het heeft een grijze oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot zonder etikethouder. Verpakking door dispenserpack en hoeveelheid per 10 sets van 100. Omgevingsluchttemperatuur voor werking is van -20 tot 105 °C. Het systeem is conform de DIN 46228-4 standaard. Het is UL-gecertificeerd Het is in overeenstemming met Grene premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 4mm² |
| Hülsenlänge | 10mm |
| Gesamtlänge | 20mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | grau |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 12 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CA042D |
|---|---|
| EAN | 3389110733105 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0001 kg |
| Peso (pacco) | 0.0001 kg |
Designazioni
End sleeve Ferrule Ferrule on tape Ferrule with identification flag Insulated ferrule Insulated twin ferrule Magazined sleeve Short-circuit proof ferrule Sleeve Twin ferrule
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















