0,08 €
% 0,11 € (27.27% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014325 P/N: DZ5CA005D Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DZ5CA005D Extremo de cable, extremos de cable Linergy, conductor sencillo, blanco, 0,5 mm², tamaño medio, marcable, aislado, 10 juegos de 100"
Schneider Electric Ferrule DZ5 acc. to DIN, 0.5mm2/AWG22, white, 10 sets of 100 pieces
Schneider Electric DZ5CA005D
EAN 3389110733051
Descrizione
Linergy kabeluiteinde geïsoleerd markeerbaar met geïntegreerde markeertaghouder. Het wordt toegepast op één geleider met een kabelkruissectie van 0,50 mm². Het heeft een witte oppervlaktebehandeling. Het is middelgroot met geïntegreerde etikethouder. Verpakking door reeks van zakken en hoeveelheid per set is 10 sets van 100. Omgevingsluchttemperatuur voor werking is van -20 tot 105 °C. Het systeem is conform de DIN 46228-4 standaard. Het is UL-gecertificeerd. Het is in overeenstemming met Grene premium (RoHS/REACH).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bauform | Standard |
|---|---|
| Nennquerschnitt | 0.5mm² |
| Hülsenlänge | 8mm |
| Gesamtlänge | 14mm |
| Isoliert | 1 |
| Werkstoff der Isolation | Polyamid (PA) |
| Halogenfrei | |
| Farbe | weiß |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberflächenschutz | verzinnt |
| Für kurzschlussfeste Leitungen | |
| Mit Kennzeichnungsfahne | 1 |
| Bandware | |
| AWG-Größe | 22 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DZ5CA005D |
|---|---|
| EAN | 3389110733051 |
| ETIM | EC000005 |
| ECLASS | eClass_10_AAB674014 |
| Peso | 0.0001 kg |
| Peso (pacco) | 0.0001 kg |
Designazioni
End sleeve Ferrule Ferrule in strip form Ferrule with identification flag Insulated ferrule Insulated twin ferrule Magazine-loaded sleeve Short-circuit proof ferrule Sleeve Twin ferrule
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















