6,46 €
% 9,51 € (32.07% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014209 P/N: DF2CN16 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DF2CN16 Fusibili a cartuccia NFC, TeSys GS, cilindrici 10 mm x 38 mm, fusibile tipo gG, 500 VCA, 16 A, senza percussore"
Schneider Electric Fusibili a cartuccia NFC, TeSys GS, cilindrici 10 mm x 38 mm, fusibile tipo gG, 500 VCA, 16 A, senza percussore
Schneider Electric DF2CN16
EAN 3389110573381
Descrizione
Dit is een NFC-zekeringspatroon voor TeSys GS-lastscheider zekeringen. Het is een gG-zekering-verbinding die tegen thermische overbelasting en magnetische overstroom beschermt, die in standaardtoepassingen wordt gebruikt. De nominale stroom is 16 A en de maximale nominale spanning is 500 VAC. Het is een cilindrische zekering (NFC-type) met afmetingen van 10 x 38 mm. Er staat geen speling op om aan te geven wanneer de zekering is gesprongen. Deze zekering wordt verkocht per set van 10 onderdelen.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ausführung | Keramiksicherung |
|---|---|
| Größe | 10x38 mm |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 16A |
| Bemessungsspannung | 500V |
| Betriebsklasse | gG (Ganzbereichs-Leitungsschutz/Ganzbereichs-Geräteschutz) |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | 120kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | 1.9W |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DF2CN16 |
|---|---|
| EAN | 3389110573381 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ797013 |
| Peso | 0.01 kg |
| Peso (pacco) | 0.01 kg |
Designazioni
Fuse Fuse cartridge Fuse holder Fuse link Melting fuse
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

























