5,48 €
% 8,06 € (32.01% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014194 P/N: DF2CA04 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric DF2CA04 Fusibili a cartuccia NFC, TeSys GS, cilindrici 10 mm x 38 mm, fusibile tipo aM, 500 VCA, 4 A, senza percussore"
Schneider Electric Fusibili a cartuccia NFC, TeSys GS, cilindrici 10 mm x 38 mm, fusibile tipo aM, 500 VCA, 4 A, senza percussore
Schneider Electric DF2CA04
EAN 3389110501964
Descrizione
Dit is een NFC-zekeringspatroon voor TeSys GS-lastscheider zekeringen. Het is een aM-zekering die alleen beschermt tegen magnetische overstroom, aangepast voor motorbeveiliging. De nominale stroom is 4 A en de maximale nominale spanning is 500 VAC. Het is een cilindrische zekering (NFC-type) met afmetingen van 10 x 38 mm. Er staat geen speling op om aan te geven wanneer de zekering is gesprongen. Deze zekering wordt verkocht per set van 10 onderdelen.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ausführung | Keramiksicherung |
|---|---|
| Größe | 10x38 mm |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 4A |
| Bemessungsspannung | 500V |
| Betriebsklasse | aM (Teilbereichs-Schaltgeräteschutz) |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | 120kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | 0.28W |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | DF2CA04 |
|---|---|
| EAN | 3389110501964 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ797013 |
| Peso | 0.01 kg |
| Peso (pacco) | 0.01 kg |
Designazioni
Fuse Fuse cartridge Fuse holder Fuse insert Melt fuse
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

























