1.158,72 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Settimane
Art. No: WST8810013357 P/N: C16H4TM080 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric C16H4TM080 Interruttore, ComPacT NSX160H, 70kA/415VAC, 4 poli 4D (neutro totalmente protetto), Sganciatore TMD 80A"
Schneider Electric Interruttore, ComPacT NSX160H, 70kA/415VAC, 4 poli 4D (neutro totalmente protetto), Sganciatore TMD 80A
Schneider Electric C16H4TM080
EAN 3606481998972
Descrizione
Deze ComPacT NSX160H is een complete 4P 4d vaste stroomonderbreker, ontworpen om de ruimte en de onderbrekingscapaciteit te optimaliseren. Het is de optimale keuze voor alle standaard- en specifieke toepassingen. De uitschakelcapaciteit (Icu) is 70 kA rms bij 415VAC 50/60Hz. De operationele spanning is 690VAC 50/60Hz. In dit product is een thermisch-magnetische trip unit (TMD) met een 80A classificatie geïntegreerd. De TMD-uitschakeleenheid biedt een instelbare thermische overbelastingsbeveiliging en een vaste magnetische beveiliging. Deze 4-polige versie (140 x 161 x 86 mm) wordt geleverd met diverse optionele functies en accessoires. Het voldoet aan internationale normen (IEC 60947), CCC, EAC en maritieme specificaties. ComPacT NSX160H maakt deel uit van de EcoStruxure Power-architectuur van Schneider Electric.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bemessungsdauerstrom Iu | 80A |
|---|---|
| Bemessungsspannung | 690V |
| Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V | 70kA |
| Überlastauslöser Stromeinstellung | 56A |
| Einstellbereich des kurzzeitverzögerten Kurzschlussauslösers | -A |
| Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers | 630A |
| Verlustleistung | 36.8W |
| Gerätebauart | Einbaugerät Festeinbautechnik |
| Integrierter Erdschlussschutz | |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Geeignet für Hutschienenmontage | |
| Hutschienenmontage optional | 1 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Wechsler | 0 |
| Mit Ausgelöstmelder | 1 |
| Mit integriertem Unterspannungsauslöser | |
| Polzahl | 4 |
| Position des Anschlusses für Hauptstromkreis | vorne |
| Ausführung des Betätigungselements | Knebel |
| Komplettgerät mit Schutzeinheit | 1 |
| Motorantrieb integriert | |
| Motorantrieb optional | 1 |
| Schutzart (IP) | IP40 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | C16H4TM080 |
|---|---|
| EAN | 3606481998972 |
| ETIM | EC000228 |
| SCIP | 3874e08b-fcb8-4aa9-87c4-d36abebf2833 |
| ECLASS | eClass_10_AJZ716013 |
| Peso | 2.33 kg |
| Peso (pacco) | 2.83 kg |
Designazioni
4 Pole 415 VAC 80 A C16H4TM080 Circuit Breaker Compact NSX TMD
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.













































