4.247,23 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Settimane
Art. No: WST8810013305 P/N: C16B47E100 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric C16B47E100 Interruttore, ComPacT NSX160B, 25kA/415VAC, 4 poli, Sganciatore Micrologic Vigi 7.2E 100A"
Schneider Electric Interruttore, ComPacT NSX160B, 25kA/415VAC, 4 poli, Sganciatore Micrologic Vigi 7.2E 100A
Schneider Electric C16B47E100
EAN 3606481994394
Descrizione
Deze ComPacT NSX160B is een complete 4P 3d vaste stroomonderbreker, ontworpen om de ruimte en de onderbrekingscapaciteit te optimaliseren. Het is de optimale keuze voor alle standaard- en specifieke toepassingen. De uitschakelcapaciteit (Icu) is 25 kA rms bij 415VAC 50/60Hz. De operationele spanning is 440VAC 50/60Hz. In dit product is een 100A-classificatie elektronische MicroLogic 7.2 E Vigi uitschakeleenheid ingebed, met een geïntegreerde aanpasbare aardlekbeveiliging. De MicroLogic 7.2 E Vigi uitschakeleenheid biedt een instelbare lange tijd, korte tijd en onmiddellijke bescherming. MicroLogic 7.2 E Vigi heeft een ingebouwde display unit voor fijnafstelling en weergave van de energie (energiemeter). Deze 4-polige versie (140 x 161 x 86 mm) wordt geleverd met diverse optionele functies en accessoires. Het voldoet aan internationale normen (IEC 60947), CCC, EAC en maritieme specificaties. ComPacT NSX160B maakt deel uit van de EcoStruxure Power-architectuur van Schneider Electric.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bemessungsdauerstrom Iu | 100A |
|---|---|
| Bemessungsspannung | 440V |
| Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V | 25kA |
| Überlastauslöser Stromeinstellung | 40A |
| Einstellbereich des kurzzeitverzögerten Kurzschlussauslösers | 60A |
| Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers | 150A |
| Verlustleistung | 46.9W |
| Gerätebauart | Einbaugerät Festeinbautechnik |
| Integrierter Erdschlussschutz | |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Geeignet für Hutschienenmontage | |
| Hutschienenmontage optional | 1 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Wechsler | 0 |
| Mit Ausgelöstmelder | 1 |
| Mit integriertem Unterspannungsauslöser | |
| Polzahl | 4 |
| Position des Anschlusses für Hauptstromkreis | vorne |
| Ausführung des Betätigungselements | Knebel |
| Komplettgerät mit Schutzeinheit | 1 |
| Motorantrieb integriert | |
| Motorantrieb optional | 1 |
| Schutzart (IP) | IP40 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | C16B47E100 |
|---|---|
| EAN | 3606481994394 |
| ETIM | EC000228 |
| SCIP | 1cc6e020-e2e4-4d89-9339-61a460082111 |
| ECLASS | eClass_10_AJZ716013 |
| Peso | 2.33 kg |
| Peso (pacco) | 2.83 kg |
Designazioni
100 A 4 Pole 415 VAC C16B47E100 Circuit breaker Compact NSX Micrologic 7.2
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.













































