48,51 €
% 67,95 € (28.61% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810008993 P/N: A9N26476 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9N26476 MX Disparo en derivación 415Vac 110-130Vdc"
Schneider Electric Working current release MX, 100-415V AC / 110-130V DC
Schneider Electric A9N26476
EAN 3606480378126
Descrizione
Ten produkt MX jest pomocniczym wyzwalaczem wzrostowym. Jest mocowany na szynie DIN. Napięcie obwodu sterującego Uc wynosi od 100V AC do 415V AC z częstotliwością 50/60Hz lub od 110V DC do 130V DC. Wymiary wynoszą (szer.) 18 mm x (wys.) 82,5 mm x (gł.) 73,5 mm.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Gerätemontage | Leitungsschutzschalter |
|---|---|
| Funktion | Arbeitsstromauslöser |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Anzahl der Fehlersignalschalter | 0 |
| Bemessungsschaltstrom | -A |
| Bemessungsspannung | 415V |
| Spannungsart | AC/DC |
| Mit Autotest für Fehlerstromfunktion | |
| Geeignet für max. Polzahl der Hauptkontakteinheit (gesamt) | 4 |
| Geeignet für max. Stromstärke der Hauptkontakteinheit | 125A |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9N26476 |
|---|---|
| EAN | 3606480378126 |
| ETIM | EC001286 |
| ECLASS | eClass_10_AKE327013 |
| Peso | 0.07 kg |
| Peso (pacco) | 0.07 kg |
Designazioni
AFD AFD Unit AFDD Additional device for modular installation Auxiliary contact Auxiliary current switch Auxiliary switch Auxiliary switch/Signal contact Auxiliary switch/Signal contact for modular installation Changeover auxiliary contact Contact module Fault signal switch Fire protection switch Fire protection switch block Fire protection switch block Fire protection switch device AFDD Fire protection switching function Monitoring unit Remote drive Remote switch Remote switch-on Remote trip Signal contact Signal switch Undervoltage release Working current release
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


























