183,77 €
% 314,16 € (41.5% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810008787 P/N: A9L15582 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9L15582 Limitador de sobretensiones transitorias tipo 2; Acti9 iPF K; 3P; 40 kA; 440V"
Schneider Electric Surge Protector iPF K 40, Type 2, 3P, Imax 40kA, In 15kA, TN-C
Schneider Electric A9L15582
EAN 3606480089855
Descrizione
Dit Acti9 iPF K 40-product is een modulaire overspanningsbegrenzer. Het beschermt 3P installaties. De maximale ontlaadstroom van de Imax is 40kA. De nominale ontlaadstroom van de In is 15kA. Het multi-pool enkel-stuk bereik voor overspanningsbegrenzer is aangepast voor TT-aardingssystemen. Deze type 2 overspanningsbeveiliging wordt aanbevolen voor een hoog risiconiveau. De maximale continue bedrijfsspanning van Uc in de gemeenschappelijke modus (tussen neutraal en aarding) is 340 VAC. Het niveau van de opwaartse spanningsbeveiliging in de gemeenschappelijke modus (tussen fase en aarding) is 1,5 kV. De Ue nominale operationele spanning is 230VAC of 400VAC +/- 10%. De kleur van het product is wit (RAL9003). De afmetingen zijn (B) 72 mm x (H) 81 mm x (D) 69 mm. Het gewicht is 335g. De beschermingsgraad is IP20 en IP40 in modulaire behuizing. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 85°C. Dit product voldoet aan de normen IEC 61643-11 en EN 61643-11.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Netzform DC | |
|---|---|
| Netzform IT | |
| Netzform TN | |
| Netzform TN-C | 1 |
| Netzform TN-C-S | |
| Netzform TN-S | |
| Netzform TT | |
| Netzform sonstige | |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 3 |
| Nennableitstoßstrom (8/20) | 15kA |
| Max. Ableitstoßstrom (8/20) | 40kA |
| Nennspannung AC | 400V |
| Nennspannung DC | -V |
| Höchste Dauerspannung AC | 340V |
| Höchste Dauerspannung DC | -V |
| Max. PV-Spannung | -V |
| Schutzpegel | 1.5kV |
| Schutzpegel L-N | -kV |
| Schutzpegel N-PE | -kV |
| Max. Überstromschutzeinrichtung Stichverdrahtung (Sicherung) | 40A |
| Max. Überstromschutzeinrichtung V-Verdrahtung (Sicherung) | 40A |
| Kurzschlussfestigkeit (Isccr) | -kA |
| Integrierter Kurzschlussschutz | |
| Integrierter Kurzschlussschutz selektiv zur Sicherung gG | -A |
| Integrierte Vorsicherung | |
| Leckstromfrei | |
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Baugröße | 4 TE |
| Max. Leiterquerschnitt starr (ein-/mehrdrähtig) | 25mm² |
| Max. Leiterquerschnitt flexibel (feindrähtig) | 16mm² |
| Mit Fernmeldekontakt | |
| Signalisierung am Gerät | optisch |
| Prüfklasse Typ 2 | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9L15582 |
|---|---|
| EAN | 3606480089855 |
| ETIM | EC000941 |
| SCIP | ec26faec-98a0-459c-a074-3304f952235b |
| Peso | 0.33 kg |
| Peso (pacco) | 0.33 kg |
Designazioni
Arrester Intermediate protection SPD Surge arrester Surge protection Type 2 ÜSS
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

















