28,08 €
% 41,59 € (32.48% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810008204 P/N: A9F04102 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9F04102 Magnetotérmico, Acti9 iC60N, 1P, 2 A, C curva, 6000 A (IEC 60898-1), 50 kA (IEC 60947-2)"
Schneider Electric Circuit breaker iC60N, 1P, 2A, C characteristic
Schneider Electric A9F04102
EAN 3606480440304
Descrizione
Wyłącznik nadprądowy serii iC60N, o numerze A9F04102, iC60N-C2-1, 1-biegunowy (jednobiegunowy), 2A, charakterystyka C, wytrzymałość zwarciowa 6kA, zap ewnia ochronę przed zwarciami i przeciążeniami. enterMożliwość bezpośredniego podłączenia dwóch przewodów o różnych przekrojach. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolen ia elektrycznego, biało-czerwony. Możliwość demontażu pojedynczego aparatu bez potrzeby zdejmowania szyny łączeniowej. Zdjemowanie z szyny DIN bez użycia narzędzi. Jego klasa ograniczenia 3 (zgodnie z normą EN/IEC60898-1) poprawia koszt ochrony obwodu odpływowego. Unikalny wskaźnik Visitrip skraca czas interwencji, pokazując uszkodzony obwód.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Einbautiefe | 44.5mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 1 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsstrom | 2A |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | 6kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 50kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | -kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 1.9W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -35°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9F04102 |
|---|---|
| EAN | 3606480440304 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 26ff71d1-98cf-4280-8725-455b9a6b2fb9 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Peso | 0.12 kg |
| Peso (pacco) | 0.12 kg |
Designazioni
Automatic Circuit breaker LS LS switch Miniature Circuit Breaker Miniature circuit breaker Overcurrent protection Short circuit Short circuit protection
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.






























































