28,08 €
% 41,59 € (32.48% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810008203 P/N: A9F04101 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9F04101 Magnetotérmico, Acti9 iC60N, 1P, 1 A, C curva, 6000 A (IEC 60898-1), 50 kA (IEC 60947-2)"
Schneider Electric Circuit breaker iC60N, 1P, 1A, C characteristic
Schneider Electric A9F04101
EAN 3606480440298
Descrizione
Wyłącznik nadprądowy serii iC60N, o numerze A9F04101, iC60N-C1-1, 1-biegunowy (jednobiegunowy), 1A, charakterystyka C, wytrzymałość zwarciowa 6kA, zap ewnia ochronę przed zwarciami i przeciążeniami. enterMożliwość bezpośredniego podłączenia dwóch przewodów o różnych przekrojach. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolen ia elektrycznego, biało-czerwony. Możliwość demontażu pojedynczego aparatu bez potrzeby zdejmowania szyny łączeniowej. Zdjemowanie z szyny DIN bez użycia narzędzi. Jego klasa ograniczenia 3 (zgodnie z normą EN/IEC60898-1) poprawia koszt ochrony obwodu odpływowego. Unikalny wskaźnik Visitrip skraca czas interwencji, pokazując uszkodzony obwód.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Einbautiefe | 44.5mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 1 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsstrom | 1A |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | 6kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 50kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | -kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 2.3W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -35°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9F04101 |
|---|---|
| EAN | 3606480440298 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 26ff71d1-98cf-4280-8725-455b9a6b2fb9 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Peso | 0.12 kg |
| Peso (pacco) | 0.12 kg |
Designazioni
Automatic switch Circuit breaker LS LS switch MCB Miniature circuit breaker Overcurrent protection Short circuit Short circuit protection
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















































