394,07 €
% 549,78 € (28.32% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810008081 P/N: A9D87432 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9D87432 Acti9 iC60 RCBO - 4P - 32 A - B Curve - 6000A/6kA - 30 mA - A type"
Schneider Electric RCBO iC60N, 4P, 32A, B-Char., 30mA, Type A, 6kA
Schneider Electric A9D87432
EAN 3606481157584
Descrizione
Acti9 iC60 RCBO er en serie kompakte jordfeilautomater med A-klasse jordfeilbesk yttelse, utviklet for gi høy grad av personbeskyttelse ved hjelp av spenningsua vhengig teknologi. iC60 RCBO monteres på samme DIN-skinne som øvige Acti 9 produ kter, og man kan benytte samme samleskinne. Ved utkobling som følge av eventuell jordfeil, vil dette markeres med et rødt flagg i fronten av iC60 RCBO. Bryteevn e ihht. EN 61009-1 og EN 61009-2-1: 2- og 3-pol 230V AC: 10 kA. 3- og 4 pol 400V AC: 6 kA. Forbedret brytevne dokumenteres i tabeller for dette. (Kaskading/Back up). A klasse SI gir økt immunitet mot elektriske forstyrrelser, og anbafeles br ukt i f.eks anlegg med elektronsike forkoblinger for lys, datamaskiner, industri , UPS osv.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Polzahl (gesamt) | 4 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 4 |
| Bemessungsspannung | 400V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 32A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 1 |
| Verlustleistung | -W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | 6kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 6kA |
| Abschaltcharakteristik | unverzögert |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 2 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 4 |
| Einbautiefe | 45mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9D87432 |
|---|---|
| EAN | 3606481157584 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | a7b24ae6-2312-4e67-b7c9-56fce3e8c723 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Peso | 0.45 kg |
| Peso (pacco) | 0.45 kg |
Designazioni
Combination Residual Current Device/Circuit Breaker RCB RCBO RCBO RCBO Combination Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection Residual Current Device with Circuit Breaker Residual Current Protective Device Safety Circuit Breaker
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.




























