162,49 €
% 226,70 € (28.32% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 6-8 Settimane
Art. No: WST8810008018 P/N: A9D52610 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9D52610 Acti9 iDPN N Vigi - RCBO - 1P+N - 10A - C Curve - 6000A - 100mA - type A"
Schneider Electric Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection iDPN N Vigi 1P+N, 10A, C-Char., 100mA, Type A, 6kA
Schneider Electric A9D52610
EAN 3606480472442
Descrizione
Wyłącznik kombinowany iDPNNVigi-C10-100-A C 10A 1N-biegunowy 100 mA typ A ,o numerze A9D52610. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłącz nika wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłączni ka. Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 10A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.1A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | 2.9W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 6kA |
| Abschaltcharakteristik | sonstige |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | C |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9D52610 |
|---|---|
| EAN | 3606480472442 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | a7b24ae6-2312-4e67-b7c9-56fce3e8c723 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Peso | 0.21 kg |
| Peso (pacco) | 0.21 kg |
Designazioni
Combination Residual Current Breaker / Circuit Breaker Protection Switch for Persons RCBO RCBO RCBO Combination Residual Current Breaker with Overcurrent Protection Residual Current Circuit Breaker Residual Current Device Residual Current Device with Overcurrent Breaker
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.









































