173,15 €
% 241,57 € (28.32% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 6-12 Mesi
Art. No: WST8810008003 P/N: A9D47606 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9D47606 Acti9 iDPN H Vigi - RCBO - 1P+N - 6A - C Curve - 10000A - 300mA - type A"
Schneider Electric RCCB/LS switch iDPN H Vigi 1P+N, 6A, C Char., 300mA, Type A, 10'000A
Schneider Electric A9D47606
EAN 3606480484469
Descrizione
Wyłącznik kombinowany iDPNHVigi-C6-300-A C 6A 1N-biegunowy 300 mA typ A ,o numerze A9D47606. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłączni ka wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłącznika . Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 6A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.3A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | -W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 10kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 10kA |
| Abschaltcharakteristik | sonstige |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | C |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9D47606 |
|---|---|
| EAN | 3606480484469 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | c2a63347-7a15-4eaa-acdb-227b8b7a3919 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Peso | 0.21 kg |
| Peso (pacco) | 0.21 kg |
Designazioni
Combination RCCB/miniature circuit breaker RCBO RCCB/LS RCCB/LS combination RCCB/LS switch Residual current circuit breaker with overcurrent protection Residual current device with integrated circuit breaker Residual current protective device Safety circuit breaker
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.








































