170,51 €
% 237,88 € (28.32% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 6-12 Mesi
Art. No: WST8810007988 P/N: A9D42632 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9D42632 Acti9 iDPN N Vigi - RCBO - 1P+N - 32A - C Curve - 6000A - 300mA - type A"
Schneider Electric RCBO Circuit Breaker iDPN N Vigi 1P+N, 32A, C-Curve, 300mA, Type A, 6kA
Schneider Electric A9D42632
EAN 3606480472336
Descrizione
Wyłącznik kombinowany iDPNNVigi-C32-300-A C 32A 1N-biegunowy 300 mA typ A ,o numerze A9D42632. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłącz nika wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłączni ka. Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 32A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.3A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | 7.2W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 6kA |
| Abschaltcharakteristik | unverzögert |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | C |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9D42632 |
|---|---|
| EAN | 3606480472336 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | c2a63347-7a15-4eaa-acdb-227b8b7a3919 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Peso | 0.21 kg |
| Peso (pacco) | 0.21 kg |
Designazioni
Combination RCD/MCB RCBO RCBO RCBO Combination RCBO Switch Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection Residual Current Device with Integrated Circuit Breaker Residual Current Protective Device Safety Switch
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.








































