224,33 €
% 312,97 € (28.32% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 6-12 Mesi
Art. No: WST8810007962 P/N: A9D33632 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9D33632 Acti 9 iDPN N Vigi - RCBO - 1P+N - 32A - C Curve - 6000A - 30mA - type A-SI"
Schneider Electric RCD/MCB Combination iDPN N Vigi 1P+N, 32A, C-Curve, 30mA, Type A SI, 6kA
Schneider Electric A9D33632
EAN 3606480472183
Descrizione
Wyłącznik kombinowany iDPNNVigi-C32-30-SI C 32A 1N-biegunowy 30 mA typ SI ,o numerze A9D33632. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłącz nika wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłączni ka. Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 32A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | -W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 6kA |
| Abschaltcharakteristik | unverzögert |
| Stoßstromfestigkeit | 3kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | C |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9D33632 |
|---|---|
| EAN | 3606480472183 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | c2a63347-7a15-4eaa-acdb-227b8b7a3919 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Peso | 0.2 kg |
| Peso (pacco) | 0.2 kg |
Designazioni
Combination RCD/Circuit Breaker Personnel Protection Circuit Breaker RCBO RCBO RCBO Combination RCD/MCB RCD/MCB Combination Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection Residual Current Device
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.








































