164,62 €
% 229,67 € (28.32% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810007928 P/N: A9D07620 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9D07620 Acti 9 iDPN H Vigi - RCBO - 1P+N - 20A - B Curve - 10000A - 30mA - type A"
Schneider Electric RCBO iDPN H Vigi 1P+N, 20A, B-Curve, 30mA, Type A, 10kA
Schneider Electric A9D07620
EAN 3606480484315
Descrizione
Wyłącznik kombinowany iDPNHVigi-B20-30-1N-A B 20A 1N-biegunowy 30 mA typ A ,o numerze A9D07620. Dwuczłonowa dźwignia informuje, który z członów wyłąc znika wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłączn ika. Możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz do roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Polzahl (gesamt) | 2 |
|---|---|
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 400V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsstrom | 20A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.03A |
| Fehlerstrom-Typ | A |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Verlustleistung | 12W |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 61009 | 10kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 61009-1 | 10kA |
| Abschaltcharakteristik | sonstige |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Frequenz | 50 Hz |
| Auslösecharakteristik | B |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Unterputzmontage | |
| Fehlauslöseschutz | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9D07620 |
|---|---|
| EAN | 3606480484315 |
| ETIM | EC000905 |
| SCIP | 53102031-f1ed-4dc4-9aa4-5fd743a372f1 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ810015 |
| Peso | 0.21 kg |
| Peso (pacco) | 0.22 kg |
Designazioni
RCBO RCBO RCBO combination RCBO switch RCBO/circuit breaker combination personal protection circuit breaker residual current device circuit breaker residual current device with circuit breaker residual current protective device
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.








































