49,49 €
% 84,61 € (41.51% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810007816 P/N: A9C22813 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9C22813 Contactor modular control ICT 3P 16A 240V AC 3NA"
Schneider Electric Installation Contactor iCT 16A 3S 230/240V 50Hz
Schneider Electric A9C22813
EAN 3606480088650
Descrizione
Stycznik modułowy iCT50-16-30-230 16A 3NO 50Hz 220/240 VAC ,o numerze A9C22813. Optyczny wskaźnik stanu styków wyjściowych, możliwość rozbudowy o styki pomocnicze Jest to urządzenie zdalnego sterowania Prąd znamionowy wynosi 16A Wytrzymałość elektryczna sięga do 100000 cykli dla AC-7A lub AC-1, 30000 cykli dla AC-7C, AC-3, AC-5A lub AC-5B. Maksymalna liczba operacji przełączania to 6 na minutę. Stopień ochrony to IP20 i IP40 w obudowie. Jest montowany na szynie DIN. To urządzenie może być używane do zdalnego przełączania obciążeń oświetleniowych, małych silników (wentylatory, miksery) lub aplikacji systemów HVAC. Jest kompatybilny ze wszystkimi pomocniczymi urządzeniami sterującymi Acti 9, do zastosowań związanych z oświetleniem, ogrzewaniem i wentylacją. Ten produkt jest zgodny z normą IEC/EN 61095.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bemessungsbetriebsspannung | 400V |
|---|---|
| Bemessungsbetriebsstrom | 16A |
| Gebrauchskategorie nach EN IEC 60947-4-1 | |
| Bemessungsbetätigungsspannung | 220V |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Spannungsart der Betätigungsspannung | AC |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 3 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Max. Glühlampenlast | 4000W |
| Max. Leuchtstofflampenlast | 1700VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (Duo-Schaltung) | 3000VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (parallel kompensiert) | 1600VA |
| Schieber für Handschaltung | |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 43.5mm |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Mit Tag-/Nachtfunktion | |
| Brummfrei | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9C22813 |
|---|---|
| EAN | 3606480088650 |
| ETIM | EC001653 |
| SCIP | 429095ee-388a-4184-bea4-16f87e374975 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ820015 |
| Peso | 0.23 kg |
| Peso (pacco) | 0.23 kg |
Designazioni
Contactor Contactors for DIN rail mount Installation Contactor
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.























