47,89 €
% 81,87 € (41.5% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810007756 P/N: A9C20632 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric A9C20632 Contactor modular Acti9 iCT 25 A 2 P 2 NA 220/240 V CA 60 HZ"
Schneider Electric Installation contactor iCT 25A 2S 220/240V 60Hz
Schneider Electric A9C20632
EAN 3606480375033
Descrizione
Stycznik modułowy iCT60-25-20-230 25A 2NO 60Hz 220/240 VAC ,o numerze A9C20632. Optyczny wskaźnik stanu styków wyjściowych, możliwość rozbudowy o styki pomocnicze Jest to urządzenie zdalnego sterowania Prąd znamionowy wynosi 25A Napięcie robocze wynosi 250VAC, a napięcie sterujące od 220VAC do 240VAC. Wytrzymałość elektryczna sięga do 100000 cykli dla AC-7A lub AC-1, 30000 cykli dla AC-7C, AC-7B, AC-3, AC-5A lub AC-5B. Maksymalna liczba operacji łączeniowych wynosi 100 dziennie. Stopień ochrony to IP20 i IP40 w obudowie. Jest montowany na szynie DIN. To urządzenie może być używane do zdalnego przełączania małych silników (wentylatorów, mikserów) lub aplikacji systemów HVAC. Jest kompatybilny ze wszystkimi pomocniczymi urządzeniami sterującymi Acti 9, do zastosowań związanych z ogrzewaniem i wentylacją. Ten produkt jest zgodny z normą IEC/EN 61095.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bemessungsbetriebsspannung | 250V |
|---|---|
| Bemessungsbetriebsstrom | 25A |
| Gebrauchskategorie nach EN IEC 60947-4-1 | |
| Bemessungsbetätigungsspannung | 220V |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Spannungsart der Betätigungsspannung | AC |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Max. Glühlampenlast | 2850W |
| Max. Leuchtstofflampenlast | 1200VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (Duo-Schaltung) | 2400VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (parallel kompensiert) | 1200VA |
| Schieber für Handschaltung | |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Einbautiefe | 43.5mm |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Mit Tag-/Nachtfunktion | |
| Brummfrei | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | A9C20632 |
|---|---|
| EAN | 3606480375033 |
| ETIM | EC001653 |
| SCIP | 429095ee-388a-4184-bea4-16f87e374975 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ820015 |
| Peso | 0.11 kg |
| Peso (pacco) | 0.11 kg |
Designazioni
contactor installation contactor installation contactor for rail mounting
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


























