52,91 €
% 80,21 € (34.04% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Settimane
Art. No: WST8810006983 P/N: 82918 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric 82918 Presa fissa BTS da incasso IP44 32A 48V 50Hz 3P"
Schneider Electric Presa fissa BTS da incasso IP44 32A 48V 50Hz 3P
Schneider Electric 82918
EAN 3303430829188
Descrizione
Deze Pratika industriële stekker met volledig losgedraaide schroefverbinding is recht gemonteerd op paneel. Hij heeft 3P-polen, een nominale stroom van 32A en een bedrijfsspanning van 40 tot 50 VAC. De afmetingen van de basisplaat zijn (B) 65 mm x (H) 65 mm. De beschermingsgraad is IP44 en IK08. De brandwerendheid is 850°C. De kabelingangen zijn voor flexibele of stijve kabels. De dwarsdoorsnede van de kabels in 32A is 2,5 mm² tot 6 mm². De kleur van de contactdoos is lichtgrijs (RAL 7035) met witte gemakkelijke identificatie van de werkende spanning. De frequentie is 50Hz of 60Hz. De klokpositie van secundaire snelweg is 12u.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| IEC-Stromstärke | 32A |
|---|---|
| Stromstärke nach UL/CSA (wenn UL-Ausführung gewünscht) | -A |
| Spannung nach EN 60309-2 | 40-50 V (50+60 Hz) weiß |
| Bemessungsspannung | 40V |
| Bemessungsfrequenz | 50Hz |
| Polzahl | 3 |
| Uhrzeit-Stellung | -h |
| Kennfarbe | weiß |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Schutzart (IP) | IP44 |
| Anschlusstechnik | Schraubklemme |
| Steckrichtung | gerade |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Kontaktmaterial | |
| Oberflächenbehandlung Kontakte | |
| Militärausführung | |
| Flanschmaß vertikal | 65mm |
| Bohrlochabstand vertikal | -mm |
| Flanschmaß horizontal | 65mm |
| Bohrlochabstand horizontal | 77mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | 82918 |
|---|---|
| EAN | 3303430829188 |
| ETIM | EC001317 |
| SCIP | 89350e0d-a4ac-4516-bf86-fdaed8a227fc |
| ECLASS | eClass_10_AKE311015 |
| Peso | 0.47 kg |
| Peso (pacco) | 0.47 kg |
Designazioni
cavo cavo Schneider collegamento collegamento Schneider diritto pannello dritto pannello montato pratika spina Schneider spina industriale
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















