66,57 €
% 100,91 € (34.03% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Settimane
Art. No: WST8810006980 P/N: 82912 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric 82912 Presa fissa BTS da incasso IP44 16A 24/48V 401/500Hz 3P"
Schneider Electric Presa fissa BTS da incasso IP44 16A 24/48V 401/500Hz 3P
Schneider Electric 82912
EAN 3303430829126
Descrizione
Deze Pratika industriële stekker met volledig losgedraaide schroefverbinding is recht gemonteerd op paneel. Hij heeft 3P-polen, een nominale stroom van 16A en een bedrijfsspanning van 20VAC tot 25VAC of 40VAC tot 50VAC. De afmetingen van de basisplaat zijn (B) 65 mm x (H) 65 mm. De beschermingsgraad is IP44 en IK08. De brandwerendheid is 850°C. De kabelingangen zijn voor flexibele of stijve kabels. De dwarsdoorsnede van de kabels in 16A is 1mm² tot 2,5mm². De kleur van het stopcontact is lichtgrijs (RAL 7035) met groene, eenvoudige identificatie van de werkspanning. De frequentie is 401 Hz tot 500 Hz. De klokpositie van secundaire sleutelweg is 11h.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| IEC-Stromstärke | 16A |
|---|---|
| Stromstärke nach UL/CSA (wenn UL-Ausführung gewünscht) | -A |
| Spannung nach EN 60309-2 | 20-25 V / 40-50 V (100-200 Hz) grün |
| Bemessungsspannung | 20V |
| Bemessungsfrequenz | 401Hz |
| Polzahl | 3 |
| Uhrzeit-Stellung | -h |
| Kennfarbe | grün |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Schutzart (IP) | IP44 |
| Anschlusstechnik | Schraubklemme |
| Steckrichtung | gerade |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Kontaktmaterial | |
| Oberflächenbehandlung Kontakte | |
| Militärausführung | |
| Flanschmaß vertikal | 65mm |
| Bohrlochabstand vertikal | -mm |
| Flanschmaß horizontal | 65mm |
| Bohrlochabstand horizontal | 52mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | 82912 |
|---|---|
| EAN | 3303430829126 |
| ETIM | EC001317 |
| SCIP | 89350e0d-a4ac-4516-bf86-fdaed8a227fc |
| ECLASS | eClass_10_AKE311015 |
| Peso | 0.13 kg |
| Peso (pacco) | 0.13 kg |
Designazioni
cavo cavo Schneider collegamento collegamento Schneider diritto pannello dritto pannello montato pratika spina Schneider spina industriale
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















