0,16 €
% 0,24 € (33.33% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810007149 P/N: 2060002 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric 2060002 Thorsman - nail clip - TC 18...22 mm - 2.5/45/25 - white - set of 50"
Schneider Electric Nail clip TC18-22 Nail: (2.5/45/25mm) white Thorsman 50 pcs/pack
Schneider Electric 2060002
EAN 7315882060008
Descrizione
Nail clip TC18-22 (2.5/45/25mm) white. Safety pins that bend instead of breaking. Extremely impact-resistant while being highly resistant to heat, cold, and acid exposure. Flexible each clip type covers multiple cable cross-sections. Pins in various thicknesses, made of galvanized steel as well as stainless steel. A large variety of clips in different designs and colors, with different dimensions and pins. The clip holds independently on the cable (clip property). Clips: impact-resistant PP (polypropylene) UV-resistant / Halogen-free Pins: hardened and galvanized steel.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Form | rund |
|---|---|
| Geeignet für Durchmesser | 18mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Doppelschelle | |
| Rohrarretierung | |
| Befestigungsart | Nagel |
| Mit Nagel | 1 |
| Nagellänge | 45mm |
| Nageldurchmesser | 2.5mm |
| Gehärteter Stahlnagel | 1 |
| Mit Schraube | |
| Schraubenlänge | -mm |
| Schraubendurchmesser | -mm |
| Schraubsystem | |
| Befestigungstiefe | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | weiß |
| Transparent |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | 2060002 |
|---|---|
| EAN | 7315882060008 |
| ETIM | EC000363 |
| ECLASS | eClass_10_ADH935007 |
| Peso | 0.004 kg |
| Peso (pacco) | 0.004 kg |
Designazioni
Adhesive clip Clip Double nail clip Fixing clip Flat cable clip Flat cable clip Iso nail clip Iso nail clip Nail clip Nail clip Pin clip Round clip
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















