0,02 €
% 0,04 € (50% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Settimane
Art. No: WST8810007125 P/N: 2001008 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric 2001008 Nail clamp TC2-3 (1.4/15/11mm) natural 100pcs/package"
Schneider Electric Nail clamp TC2-3 (1.4/15/11mm) natural 100pcs/package
Schneider Electric 2001008
EAN 7315882001001
Descrizione
Nail clamp TC2-3 (1.4/15/11mm) natural 100pcs/package. Safety pins that bend instead of breaking. Extremely impact resistant while being highly resistant to heat, cold, and acid. Flexible each clamp type covers several cable cross-sections. Pins in various thicknesses, both galvanized steel and stainless steel. Large assortment of clamps in different designs and colors, with various dimensions and pins. Clamp holds on the cable by itself (clip feature). Clamps: impact-resistant PP (polypropylene) UV resistant / halogen-free Pins: hardened and galvanized steel.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Form | rund |
|---|---|
| Geeignet für Durchmesser | 2mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Doppelschelle | |
| Rohrarretierung | |
| Befestigungsart | Nagel |
| Mit Nagel | 1 |
| Nagellänge | 15mm |
| Nageldurchmesser | 1.2mm |
| Gehärteter Stahlnagel | 1 |
| Mit Schraube | |
| Schraubenlänge | -mm |
| Schraubendurchmesser | -mm |
| Schraubsystem | |
| Befestigungstiefe | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | sonstige |
| Transparent |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | 2001008 |
|---|---|
| EAN | 7315882001001 |
| ETIM | EC000363 |
| Peso | 0.0003 kg |
| Peso (pacco) | 0.0003 kg |
Designazioni
Adhesive clip Clamp Double nail clamp Flat cable clamp Flat cable clip Iso nail clamp Iso nail clip Mounting clamp Nail clamp Nail clip Pin clamp Round clamp
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















