45,63 €
% 65,33 € (30.15% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810005061 P/N: 13443 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric 13443 Kaedra para disp. modulares impermeable cofret cubierta montaje superf. 1 fila"
Schneider Electric Kaedra Mini Small Distribution Board, 8 TE, IP65
Schneider Electric 13443
EAN 3303430134435
Descrizione
Kaedra Mini small distribution board, IP65. Dimensions 200 x 195 x 112 mm, TE 8. Ethernet Head adapter includes 1 adapter per Quantum Ethernet I/O CPU rack. Protection class IP 65, resistance to external mechanical stresses IK 09. Glow wire test 650 °C. Housing color RAL 7035, folding lid light green. Housing with PE/N terminals.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Montageart | Aufputz |
|---|---|
| Anzahl der Reihen | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 8 |
| Art der Abdeckung | Tür |
| Ausführung Deckel | geschlossen |
| Art der Tür | einfach |
| Transparenter Deckel/Tür | 1 |
| Signaldurchlassende Tür | 1 |
| Mit Schloss | |
| Art der Schließung | sonstige |
| Werkstoff des Gehäuses | Kunststoff |
| Einbautiefe | -mm |
| Einbauhöhe | -mm |
| Einbaubreite | -mm |
| Innentiefe | 56mm |
| Erdungsklemmenblock | 1 |
| Neutralleiterklemmenblock | 1 |
| DIN-Schiene | 1 |
| Mit Montageplatte | |
| Anbaumöglichkeit | 1 |
| EMV-Ausführung | |
| UV-beständig | 1 |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Höhe | 200mm |
| Breite | 195mm |
| Tiefe | 112mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | 13443 |
|---|---|
| EAN | 3303430134435 |
| ETIM | EC000214 |
| SCIP | 5305d5d6-3783-4b3d-abd0-61fa4a6023d7 |
| ECLASS | eClass_10_ACN387011 |
| Peso | 0.75 kg |
| Peso (pacco) | 0.75 kg |
Designazioni
Automatic box Automatic enclosure Automatic enclosure for duct installation Automatic enclosure/cabinet Automatic insertion unit Cabinet Cavity wall distributor Circuit breaker cabinet Circuit distributor Complete cabinet Device mounting unit for installation duct Device mounting unit for skirting duct Distribution cabinet Distributor Empty cabinet Empty enclosure for RCD switches Enclosure Field distributor Flush distributor Flush-mounted distributor Flush-mounted mini distributor Flush-mounted small distributor Fuse branch box Hooded distributor Installation distributor Installation small distributor Main distributor Mini distributor RCD switch enclosure Small distribution combination Small distributor Surface-mounted distribution board Surface-mounted distributor Surface-mounted hooded distribution board Terminal cover Wall cabinet
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

























