38,28 €
% 54,80 € (30.15% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810005060 P/N: 13442 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric 13442 Mini-quadro Kaedra 6 módulos"
Schneider Electric Kaedra Mini small distribution board, 6 TE, IP65
Schneider Electric 13442
EAN 3303430134428
Descrizione
Kaedra Mini small distribution board, IP65. Dimensions 200 x 159 x 112 mm, TE 6. Ethernet head adapter includes 1 adapter per Quantum Ethernet I/O CPU rack. Degree of protection IP 65, mechanical impact protection IK 09. Glow wire test 650 °C. Housing color RAL 7035, hinged cover light green. Housing with PE/N terminals.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Montageart | Aufputz |
|---|---|
| Anzahl der Reihen | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 6 |
| Art der Abdeckung | Tür |
| Ausführung Deckel | geschlossen |
| Art der Tür | einfach |
| Transparenter Deckel/Tür | 1 |
| Signaldurchlassende Tür | 1 |
| Mit Schloss | |
| Art der Schließung | sonstige |
| Werkstoff des Gehäuses | Kunststoff |
| Einbautiefe | -mm |
| Einbauhöhe | -mm |
| Einbaubreite | -mm |
| Innentiefe | 56mm |
| Erdungsklemmenblock | 1 |
| Neutralleiterklemmenblock | 1 |
| DIN-Schiene | 1 |
| Mit Montageplatte | |
| Anbaumöglichkeit | 1 |
| EMV-Ausführung | |
| UV-beständig | 1 |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Höhe | 200mm |
| Breite | 159mm |
| Tiefe | 112mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | 13442 |
|---|---|
| EAN | 3303430134428 |
| ETIM | EC000214 |
| SCIP | 5305d5d6-3783-4b3d-abd0-61fa4a6023d7 |
| ECLASS | eClass_10_ACN387011 |
| Peso | 0.6 kg |
| Peso (pacco) | 0.6 kg |
Designazioni
Automatic cabinet Automatic enclosure/cabinet Automatic housing Automatic housing for duct installation Automatic module unit Cabinet Cavity wall distributor Circuit breaker box Circuit distributor Complete cabinet Device mounting unit for installation duct Device mounting unit for skirting duct Distribution cabinet Distributor Empty cabinet Empty enclosure for RCD switch Enclosure Field distributor Flush distributor Flush-mounted distributor Flush-mounted miniature distribution board Flush-mounted small distribution board Fuse branch box Hood distributor Installation distributor Main distribution board Miniature distributor Modular distribution board RCD switch enclosure Small distribution board Small distribution board combination Small installation distribution board Surface-mounted enclosure Surface-mounted hood enclosure Terminal cover Wall cabinet
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

























