26,69 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810208465 P/N: 90.400.020 Produttore: ION INDUSTRIES
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "ION INDUSTRIES 90.400.020 Slave LED Dimmer"
ION INDUSTRIES Slave LED Dimmer
ION INDUSTRIES 90.400.020
EAN 8718836970153
Description
Slave LED dimmer: ONLY TO BE USED IN CONNECTION WITH THE MASTER LED DIMMER from ION INDUSTRIES. The master-slave LED dimmer is the first dimmer set without additional wiring. It is the first hotel dimmer with a circuit that can function both independently and in combination with several slave dimmers (up to 5 pieces).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Voltage | 230V +/- 10% |
|---|---|
| Minimum Load | 0,3 VA |
| Maximum Load | 200 VA |
| Maximum Current | 0,9 A |
| No-Load Power Consumption | <=0,35 W |
| Dimensions | 71 mm x 71 mm x 25 mm |
| Protection Class | IP20 |
| Short-Circuit Protection | 1 |
| Overload Protection | 1 |
| Thermal Protection | 1 |
| Other |
|
Technical data
| P/N (Part Number) | 90.400.020 |
|---|---|
| EAN | 8718836970153 |
| Weight | 0.089 kg |
| Weight (Package) | 0.10235 kg |
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.





















