953,44 €
% 967,47 € (économie de 1.45%)
Disponible à la commande, délai de livraison : 2-3 Weeks
Art. No: WST8810025562 P/N: NSYPLM108BG Fabricant : Schneider Electric
Paiement sécurisé
Livraison rapide
Conseil spécialisé



Informations sur le produit "Schneider Electric NSYPLM108BG PanelSeT - Coffret polyester 1056x852x350+chassis bakélite - IP66 Ral 7035"
Schneider Electric PanelSeT - Coffret polyester 1056x852x350+chassis bakélite - IP66 Ral 7035
Schneider Electric NSYPLM108BG
EAN 3606480776410
Description
Obudowa wisząca firmy Schneider Electric z serii Thalassa PLM o numerze katalogowym NSYPLM108BG i wymiarach 1056x852x350mm (wys.x szer.x gł.). Obudowy PLM wykonane są z poliestru z domieszką włókna szklanego o kolorze RAL 7035. Materiał z jakiego są wykonane pozwala, na zastosowanie obudowy PLM w każdych warunkach atmosferycznych, charakteryzują si ę stopniem ochrony IP66 oraz wytrzymałością mechaniczną IK10 (IK08 dla drzwi transparentnych). Cechą charakterystyczną serii PLM jest konstrukcja typu monoblok, co daje maksymalną sztywność konstrukcji. W ofercie dostępne są wersje z drzwiami pełnymi oraz transparentnymi. Szeroki wybór akcesoriów pozwala na dostosowanie obudowy do wielu aplikacji. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Téléchargements
Attributs du produit
| Breite | 852mm |
|---|---|
| Höhe | 1056mm |
| Tiefe | 350mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyester (PET) |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | 1 |
| Montageplatte tiefenverstellbar | 1 |
| Geeignet für Wandeinbau | 1 |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 1306N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 349N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 699N |
Données techniques
| P/N (Numéro de pièce) | NSYPLM108BG |
|---|---|
| EAN | 3606480776410 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 2afadc3c-d04d-4184-9d1f-3abc2fc1a548 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Poids | 35 kg |
| Poids (emballé) | 35 kg |
Désignations
Armoire PLM Armoire certifiée UL Armoire haute température Armoire murale Armoire polyvalente Armoire résistante au feu Armoire résistante aux chocs Armoire étanche Isolation de classe II Polyester renforcé de fibre de verre Protection contre la poussière et l'eau Utilisation industrielle et extérieure
Connexion
Aucun avis n'a été trouvé. Partagez vos idées avec d'autres personnes.

















































