8,93 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Semanas
Art. No: WST8810029553 P/N: TM1STNTCSN6203P Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric TM1STNTCSN6203P Modicon M171/M172 - NTC-sonde - 3,0m - IP68 - 6x20 - -50+110°C - Grijs"
Schneider Electric Temperature Sensor, Modicon M171/M172, NTC, -50 to +110 °C, IP68, 6x20 mm, Metal Housing, Gray, 3 m
Schneider Electric TM1STNTCSN6203P
EAN 3606481341020
Descripción
Dit meettoebehoren maakt deel uit van het Modicon M171/M172/M173 gamma, een bedieningsaanbod voor HVAC/Pumping-toepassingen. Deze sonde regelt het temperatuurniveau van min 50 tot 110 graden Celsius. Deze temperatuursonde heeft een IP68-snelheid en is uitgerust met een 3 meter twee-geleidingskabel. Het is een NTC-sonde. Het is geleverd met 2 geleidingskabels voor controller-zijde voor elektrische aansluiting. De kabel is 3 m groot. Het is 20mm lang, 6mm breed en weegt 0.175/kg. Het wordt gemaakt om de temperatuur te regelen in HVAC- of pomptoepassingen. Het wordt verkocht in een 50-delig pakket. Het heeft een clip-on bevestigingsmodus. Modicon M171/M172/M173-controllers zijn ontworpen voor volledige automatiseringsoplossingen voor HVAC- en pompmachines. Het modicon M171/M172/M173-gamma is bedoeld voor OEM's en helpt om de winstgevendheid of de energie-efficiëntie in HVAC-toepassingen te maximaliseren.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | Klemme |
|---|---|
| Messbereich | -50°C |
| Werkstoff | sonstige |
| Länge der Sonde | -mm |
| Länge des Anschlusskabels | 3m |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | TM1STNTCSN6203P |
|---|---|
| EAN | 3606481341020 |
| ETIM | EC002081 |
| ECLASS | eClass_10_ADI503007 |
| Peso | 0.03 kg |
| Peso (embalaje) | 0.03 kg |
Designaciones
2 accesorio cable dos medición sensor sonda sonda ntc sonda ntc sonda temp temperatura temperatura
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.

















