58,99 €
% 59,86 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810025909 P/N: NSYS3D3215 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYS3D3215 Armario mural de acero PanelSeT S3D sin placa de montaje. H300xW200xD150 IP66 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Armario mural de acero PanelSeT S3D sin placa de montaje. H300xW200xD150 IP66 IK10 RAL7035.
Schneider Electric NSYS3D3215
EAN 3606480159800
Descripción
Spacial S3D - Wandgemonteerde stalen behuizing met volle deur. 300 x 200 x 150 mm. Gemaakt in staal met epoxy-polyester poederafwerking in RAL 7035 grijs. Deze behuizing biedt een hoge mate van bescherming tegen binnendringing en botsing met IP66 en IK10. Het bestaat uit een robuust lichaam uit één stuk met gootvormig voorprofiel met dubbele vouw. De deur, die is voorzien van 3 mm dubbelbaard slot, is gemakkelijk te verwijderen en omkeerbaar. Te gebruiken met een breed scala aan accessoires. Rechtstreeks aan de wand bevestigd of met bevestigingsschoenen (afzonderlijk te bestellen). De behuizing voldoet aan de richtlijnen IEC 62208 en UL508A, gecertificeerd door LCIE respectievelijk UL. Voldoet ook aan de maritieme vereisten van BV Marine Division, Lloyd’s Register en DNV-GL. De verpakking is na assemblage herbruikbaar.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Breite | 200mm |
|---|---|
| Höhe | 300mm |
| Tiefe | 150mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYS3D3215 |
|---|---|
| EAN | 3606480159800 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Peso | 3.09 kg |
| Peso (embalaje) | 3.09 kg |
Designaciones
IP66 NSYS3D3215 cabinet electrical box enclousure sarel spacial steel wall mounting
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.



























