225,94 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810023372 P/N: MTN6185-6050 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric MTN6185-6050 KNX, Pulsador Pro T Níquel, D-Life, sensor de temperatura, modo Touchless"
Schneider Electric KNX, Pulsador Pro T Níquel, D-Life, sensor de temperatura, modo Touchless
Schneider Electric MTN6185-6050
EAN 3606481047700
Descripción
KNX Trykknapp Pro T er en berøringssensitiv trykknapp som bidrar til å sikre god hygiene og mindre smitte. Trykknapp Pro T ha r innebygd temperatursensor og kan styre både varme, belysning, persienner og scenarier på 1-4 knapper. Trykknappen har fire bakgrunns-belyste soner og symbolene har statusindikering som aktiveres ved hjelp av håndbevegelser. Kombinert med KNX Multit ouch Pro er dette den perfekte løsningen for intuitiv og fleksibel romstyring, både i boliger og i næringsbygg. Den leveres i termoplast utførelse i flere farger. Folieark med ferdige ikoner for konfigurering medfølger. Trykknapp Pro T kompletteres m ed valgfri ramme i system Design. Ekstra foliesett og demonteringsbeskyttelse fås som tilbehør.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Bussystem KNX | 1 |
|---|---|
| Bussystem KNX-RF (Funk) | |
| Bussystem Funkbus | |
| Bussystem LON | |
| Bussystem Powernet | |
| Andere Bussysteme | ohne |
| Funk bidirektional | |
| Montageart | Unterputz |
| Mit Diebstahl-/Demontageschutz | |
| Mit Busankopplung | 1 |
| Anzahl der Betätigungspunkte | 4 |
| Anzahl der Tasten | 1 |
| Leistungsaufnahme | -W |
| Mit LED-Anzeige | 1 |
| Mit Beschriftungsfeld | |
| Mit Display | |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Thermoplast |
| Oberflächenschutz | lackiert |
| Ausführung der Oberfläche | matt |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer (ähnlich) | |
| Transparent | |
| Mit Raumthermostat | |
| Mit Infrarot-Sensor | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Min. Tiefe der Gerätedose | 40mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | MTN6185-6050 |
|---|---|
| EAN | 3606481047700 |
| ETIM | EC000672 |
| SCIP | f0f2d646-8875-41ef-9cb4-aca68a0b7192 |
| Peso | 0.12 kg |
| Peso (embalaje) | 0.12 kg |
Designaciones
KNX KNX push-button pro MTN6185-6050 Schneider Electric push-button pro Temperature sensor Touchless push-button pro
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.
























