€35.07
% €35.58 (1.43% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025727 P/N: NSYPMR2754 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMR2754 Telequick mounting plate for PLS enclosure 27x54cm"
Schneider Electric Telequick mounting plate for PLS enclosure 27x54cm
Schneider Electric NSYPMR2754
EAN 3606480189494
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 270mm |
|---|---|
| Breite | 540mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMR2754 |
|---|---|
| EAN | 3606480189494 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.82 kg |
| Weight (packaged) | 0.82 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Assembly group mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















