€25.68
% €26.06 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025726 P/N: NSYPMR2736 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMR2736 Telequick Mounting Plate for PLS Enclosure 27x36cm"
Schneider Electric Telequick Mounting Plate for PLS Enclosure 27x36cm
Schneider Electric NSYPMR2736
EAN 3606480189487
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 270mm |
|---|---|
| Breite | 360mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMR2736 |
|---|---|
| EAN | 3606480189487 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.63 kg |
| Weight (packaged) | 0.63 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosures Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















