€20.76
% €21.06 (1.42% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025725 P/N: NSYPMR2727 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMR2727 Telequick Mounting Plate for PLS Enclosure 27x27cm"
Schneider Electric Telequick Mounting Plate for PLS Enclosure 27x27cm
Schneider Electric NSYPMR2727
EAN 3606480189470
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 270mm |
|---|---|
| Breite | 270mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMR2727 |
|---|---|
| EAN | 3606480189470 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.45 kg |
| Weight (packaged) | 0.45 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distributor enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















