€16.18
% €16.42 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025724 P/N: NSYPMR1827 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMR1827 Telequick mounting plate for PLS housing 18x27cm"
Schneider Electric Telequick mounting plate for PLS housing 18x27cm
Schneider Electric NSYPMR1827
EAN 3606480189463
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 180mm |
|---|---|
| Breite | 270mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMR1827 |
|---|---|
| EAN | 3606480189463 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.32 kg |
| Weight (packaged) | 0.32 kg |
Designations
aluminum mounting plate insulating material mounting plate mounting plate mounting plate assembly mounting plate for distribution housing plastic mounting plate steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















