€112.70
% €114.36 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025717 P/N: NSYPMP8580 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMP8580 Simple mounting plate for control panel W800mm, H847xB700mm"
Schneider Electric Simple mounting plate for control panel W800mm, H847xB700mm
Schneider Electric NSYPMP8580
EAN 3606480154270
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 650mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMP8580 |
|---|---|
| EAN | 3606480154270 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 11.25 kg |
| Weight (packaged) | 11.25 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















