€52.30
% €53.07 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025716 P/N: NSYPMP8560 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMP8560 Simple mounting plate for control panel W600mm, H847xB500mm"
Schneider Electric Simple mounting plate for control panel W600mm, H847xB500mm
Schneider Electric NSYPMP8560
EAN 3606480154263
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 650mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMP8560 |
|---|---|
| EAN | 3606480154263 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 8.87 kg |
| Weight (packaged) | 8.87 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















