€41.75
% €42.36 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025704 P/N: NSYPMM77 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM77 Metal mounting plate for PLA enclosure H750xB750mm"
Schneider Electric Metal mounting plate for PLA enclosure H750xB750mm
Schneider Electric NSYPMM77
EAN 3606480193804
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 750mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM77 |
|---|---|
| EAN | 3606480193804 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 7.5 kg |
| Weight (packaged) | 7.5 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distributor housing Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















