€17.88
% €18.15 (1.49% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025693 P/N: NSYPMM2754 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM2754 Metal Mounting Plate for PLS Enclosure 27x54cm"
Schneider Electric Metal Mounting Plate for PLS Enclosure 27x54cm
Schneider Electric NSYPMM2754
EAN 3606480189401
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 270mm |
|---|---|
| Breite | 540mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM2754 |
|---|---|
| EAN | 3606480189401 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.81 kg |
| Weight (packaged) | 1.81 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















