€227.51
% €230.86 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025682 P/N: NSYPMM1212 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM1212 Metal Mounting Plate for PLA Enclosure H1250xB1250mm"
Schneider Electric Metal Mounting Plate for PLA Enclosure H1250xB1250mm
Schneider Electric NSYPMM1212
EAN 3606480193903
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1250mm |
|---|---|
| Breite | 1250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM1212 |
|---|---|
| EAN | 3606480193903 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 24.5 kg |
| Weight (packaged) | 24.5 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Assembly Group for Mounting Plates Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate for Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















