€55.94
% €56.76 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025679 P/N: NSYPMM105 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM105 Metal mounting plate for PLA enclosure H1000xB500mm"
Schneider Electric Metal mounting plate for PLA enclosure H1000xB500mm
Schneider Electric NSYPMM105
EAN 3606480193835
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM105 |
|---|---|
| EAN | 3606480193835 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 6.29 kg |
| Weight (packaged) | 6.29 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















